LINGO Centrum Nauczania Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń w Poznaniu

Opinie, listy polecające albo referencje

Home

Zapytaliśmy Kursantów, co sądzą na temat lekcji języków obcych, na które do nas uczęszczają. Nie uwierzysz, co nam powiedzieli. 

 

Maciej Krasiński:

 

"Pani Dominika Dominów ma dar przekazywania swojej wiedzy językowej innym, robiąc to zawsze w ciekawy i angażujący sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić osoby lepiej przygotowanej oraz wykwalifikowanej do nauczania języka angielskiego, a całe Centrum Nauczania Języków Obcych Lingo jest tego najlepszym   odzwierciedleniem [...]. Z całego serca polecam Lingo dla wszystkich, którzy kontemplują naukę języka obcego".

 

Katarzyna Pawlaczyk-Gabriel:

 

"Z wielką przyjemnością uczę się j. hiszpańskiego, a p. Sandra ma niezwykły dar do przekazywania często niełatwych problemów związanych z nauką języka [...]. Lekcje są zawsze prowadzone w sposób interesujący, zarówno omawiamy problemy gramatyczne, jak i czytamy teksty oraz je analizujemy. Wiele zajęć  jest także poszerzonych o teksty do słuchania [...]".

 

To tylko fragmenty wybranych listów polecających. Aby przeczytać te oraz inne referencje w całości, zajrzyj do publikacji poniżej. 

 

Wskazówka! Kliknij na książkę, aby powiększyć widok.